Białe Piątkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze

Opis nieruchomości

Idealna działka na zagospodarowanie  pod agroturystykę, tereny rekreacyjne, budownictwo mieszkaniowe. Walory przyrodnicze i kulturowe tego terenu oferują spokój i obcowanie z natura
w niedalekiej odległości od miasta i pełnej infrastruktury.

Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:

Na sprzedaż  niezwykła, zachwycająca położeniem działka (nr 20/6 oraz 20/7)  położona na obszarze Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego o pow.4750m2  w miejscowości Białe Piątkowo w odległości 50m od stawów rybnych Gospodarstwa Rybackiego "Miłosław"
 Numer

Działka objęta jest  Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę mieszkalną , budynkiem garażowo-gospodarczym i ogrodem o charakterze rekreacyjnym.
Z uwagi na specyficzne położenie działki tj.skrajne położenie, obniżenie terenu i sąsiedztwo stawów rybnych-usytuowanie budynku usytuowanie budynku ustala się frontem do doliny i sugeruje nawiązanie do architektury staropolskich dworków Dach -cztero lub dwuspadowy, wysokość do II kondygnacji z poddaszem.

Media
: prąd, woda w drodze
Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, pół, łąk i rezerwatów przyrody.

Działka położona jest przy drodze lokalnej Białe piątkowo- Winna Góra, w odległości 300m od drogi wojewódzkiej Poznań -Miłosław. 
Odległości: Miłosław 3,5km, Środa Wlkp. 16km, Września 18km, Poznań 50km,  Autostrada A2 17km.


Informacje dodatkowe:
link do Parku Krajoznawczego:  https://zpkww.pl/
link do MPZP:  chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://mpzp.igeomap.pl/doc/wrzesnia/miloslaw/002.pdf

Warunki transakcji do negocjacji!
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt: Anna Szafraniak nr licencji 16073, tel.: 604-959-753.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Anna Szafraniak

Anna Szafraniak

Telefon:
604959753
E-mail:
biuro@szafraniak.com
Numer licencji:
16073

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI SZAFRANIAK z siedzibą przy ul.Opieszyn 2/U3, 62-300 Września (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@szafraniak.com… czytaj więcej