Września

ul. gen. Władysława Sikorskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Warsztat
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:
1)Obiekt warsztatowo-usługowy we Wrześni przy ulicy Sikorskiego, głównej drodze, drodze krajowej nr 92 Poznań- Września- Słupca- Konin na gruncie 1700 m2, w tym: -budynek administracyjno-socjalny o pow. 36 m2 wymiary 6m x 6m, -hala warsztatowo-usługowa o pow. 230 m2 w konstrukcji stalowej. Wysokość ok. 4 m, dwie bramy wjazdowe, wysokość ok. 3 m, -wiata ok. 50 m2, -parking i plac manewrowy.
Teren zamknięty, ogrodzony, instalacja monitoringu, alarmu, instalacja kanalizacyjna, wodna, gazowa miejska, instalacja elektryczna 230 i 380 V, instalacja telekomunikacyjna. Teren utwardzony. Wymiary 46m x 43m x 41m x 33m. Możliwość wjazdu i wyjazdu na drogi wewnętrzne z dwóch stron. Możliwość podziału działki- dwie bramy wjazdowe.
Teren nie objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
2) umowa know-how na przekazanie wiedzy  technicznej i organizacyjnej na obecnie prowadzoną działalność
Cena netto. Sprzedaż na FV.
NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH!!! POMAGAMY W ZAŁATWIANIU FORMALNOŚCI KREDYTOWYCH. WARUNKI SPRZEDAŻY DO NEGOCJACJI ! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! CZEKAMY NA PROPOZYCJE. Kontakt: Anna Szafraniak, nr licencji 16073, tel.604 959 753. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Anna Szafraniak

Anna Szafraniak

Telefon:
604959753
E-mail:
biuro@szafraniak.com
Numer licencji:
16073

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI SZAFRANIAK z siedzibą przy ul.Opieszyn 2/U3, 62-300 Września (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@szafraniak.com… czytaj więcej